S.S.S

Gönderim politikanız nedir?

Kargo süreleri ve maliyetleri bulunduğunuz yere ve siparişinizin boyutuna göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.

İade politikanız nedir?

Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde sorunsuz bir iade politikası sunuyoruz. Ürünler eksiksiz olarak orijinal hallerinde olmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen İade Politikası sayfamıza göz atın.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Tüm kredi ve banka kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Havale/EFT yöntemi ile de ödeme yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip numarası içeren bir onay e-postası alacaksınız. Siparişinizi web sitemizden veya kargo şirketinin web sitesinden takip etmek için bu takip numarasını kullanabilirsiniz.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz henüz gönderilmediyse, müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişiniz gönderilmişse, ürünleri İade Politikamıza göre iade etmeniz gerekecektir.

Bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Müşteri hizmetleri ekibimizle telefon, e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, sorularınız konusunda size her zaman yardımcı olacaktır.

Siteniz çevrimiçi alışveriş açısından güvenli mi?

Web sitemiz 256-bit şifreleme teknolojisine sahip SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Alışveriş sırasında kullandığınız kart bilgileri, sadece banka işlemi sırasında kullanılmakta ve sunucularımızda saklanmamaktadır.